Projektomania to zgrany duet projektantów, których łączy pasja tworzenia pięknych wnętrz. Wiedza i doświadczenie zdobyte przy ukończonych realizacjach pozwalają nam w pełni odkryć potencjał ukryty w każdej, nawet najbardziej niepozornej przestrzeni. W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm, równocześnie starając się wiernie odwzorować zamysł klienta.

 

© 2018 Projekomania

 

O pracowni

Architektura wnętrz to nasza pasja

Wnętrze mieszkania stanowi tło dla wielu niepowtarzalnych momentów. Tworzymy niezwykłe miejsca, w których codzienność domowników staje się jeszcze bardziej wyjątkowa

Pracownia Projektomania powstała z zamiłowania do tworzenia pięknych wnętrz. Projektując łączymy pasję z wiedzą tak, aby w pełni spełniać oczekiwania naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwala uniknąć niepotrzebnych błędów, jakie podczas budowy czy remontu stają na drodze do wymarzonego wnętrza. Pozwoli również na znaczne oszczędności w racjonalnym gospodarowaniu środkami przeznaczonymi na inwestycję.

Przy projektowaniu wnętrz zawsze bierzemy pod uwagę oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Staramy się przedstawić kilka możliwych rozwiązań tak, aby wybrać najlepsze z nich, to z którym zleceniodawca się utożsamia.

Nasza kreatywność połączona z wiedzą i doświadczeniem sprawi, że Twoje wnętrze będzie w pełni funkcjonalne, doda Ci energii do podejmowania codziennych wyzwań oraz zapewni poczucie komfortu i wygody.

Wieloletnie doświadczenie

Potrafimy uniknąć błędów, jakie podczas budowy czy remontu stają na drodze do wymarzonego wnętrza

Oszczędność

Dokładamy wszelkich starań, aby racjonalnie gospodarować środkami przeznaczonymi na inwestycję

Fachowa pomoc

Staramy się przedstawić kilka możliwych rozwiązań i dzielimy się przydatnymi wskazówkami

Poczuj się jak w domu

Sprawimy, że Twoje wnętrze będzie w pełni funkcjonalne, doda Ci energii do podejmowania codziennych wyzwań oraz zapewni poczucie komfortu i wygody

Nasz zespół

Poznaj nas lepiej!

KAROLINA STACHOWSKA-JASKOT

W 2007r. ukończyłam Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania w Łodzi na wydziale projektowanie architektury wnętrz. Od tego czasu tworzę projekty aranżacji wnętrz domów jednorodzinnych, mieszkań, ośrodków wypoczynkowych, kancelarii, sklepów, salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

team-image
team-image

MARIUSZ JASKOT

W 2005r. ukończyłem studia na Uniwersytecie Zielonogórskim na wydziale budownictwo ogólne. Od tego czasu współpracowałem z takimi firmami jak: Alumen sp. z o.o., Pokoal sp. z o.o., Specbud sp. z o.o., A&B Consulting sp. z o.o., Strabag sp. z o.o. biorąc aktywny udział przy powstawaniu prestiżowych obiektów na terenie Polski i Europy, np. Rondo 1 w Warszawie, Sea Towers w Gdyni, Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie, Galeria Leszno, Elbphilharmonie w Hamburgu, Galeria Kaskada w Szczecinie, Galeria Zielone Arkady w Bydgoszczy, Muzeum II wś. w Gdańsku, apartamentowiec Złota 44 w Warszawie. Mój numer uprawnień budowlanych to: 30/DOŚ/09

Z MIŁOŚCI DO PIĘKNYCH WNĘTRZ

Partnerzy Projektomanii

Nasze niepowtarzalne projekty powstają dzięki współpracy ze sprawdzonymi markami

Zainwestuj w swoje marzenia

Pozwól nam stworzyć miejsce, w którym poczujesz się jak w domu

Dyspozycyjność

Chętnie rozwiewamy wątpliwości Klientów i udzielamy wyczerpujących informacji

Kreatywność

Każdy nasz projekt wyróżnia się unikalnym charakterem, z którym utożsamia się nasz zleceniodawca

Elastyczność

Aby dokładnie odwzorować Państwa pomysł wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania i narzędzia